Ôsme vydanie novín Klubu akcionárov

V ôsmom vydaní sa dočítate:
    • Mesto Košice vo VVS opäť neuspelo. Akcionári Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti nepodporili návrh Košíc na zmenu stanov.
    • Ovládnu vodárne biznismani? Predstavitelia samospráv sú presvedčení, že by akcie mali ostať v rukách súčasných akcionárov.
    • “Privatizácii VVS treba zabrániť zákonnym spôsobom.” O záveroch mimoriadneho valného zhromaždenia VVS sme sa rozprávali s riaditeľom Klubu akcionárov VVS Ľubomírom Čigášom
    • Klub akcionárov VVS pracuje na tvorbe Investičného fondu, ktorý dáva možnosť všetkým akcionárom predať svoje akcie. Ako by to malo fungovať?

Stiahnite si augustové vydanie novín.

Heslo na otvorenie sme Vám zaslali e-mailom. Pokiaľ ho neviete nájsť o zaslanie vydaní novín nás môžete požiadať aj zaslaním e-mailu na noviny@klubakcionarov.sk

Predchádzajúce vydania novín si môžete stiahnuť v odkazoch nižšie

07/2020

06/2020